Hakkımızda

HAKKIMIZDA
HakkımızdaVizyon MisyonDuyuruReferanslarGaranti & Kalite Tarihçe Nostalji İnsan Kaynaları

Mutafçıda ilk adım 1964 yılında betonyerle atıldı. Kırma Eleme Tesisleri ile yükselen markamız bugün sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Globalleşen dünyamızda rekabet ancak kalite ve gelişen teknolojiyi uygulayarak mümkündür. Mutafçı 70’li yıllarda ülkemizdeki bu boşluğu doldurarak, ülkemizin inşaat ve maden makinaları üretim sektöründe öncü firma olarak haklı bir tanınmışlık ve şöhrete ulaşmış ve adı ülkemiz dışında da, ilklere atmış olduğu imzalarla  aranan isim olmuştur. Sektörde 32 senedir çalışmakta olan tesislerimiz, buna güzel bir örnek teşkil etmektedir. .

Firmamız yeniden yapılanma sürecinde, sadece inşaat ve maden makinaları imal etmekle kalmayıp, İ.T.Ü Maden Fakültesi Profesörlerinden ( Prof.Dr. Güven ÖNAL tarafından kurulmuş olan, yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip  “METEK MINING” firması ile yapmış olduğu çözüm ortaklığı ile mineral zenginleştirme ve filler(taş tozu) değerlendirme tesislerinin üretim ve uygulamasınıda yapmakta olup, maden zenginleştirme teknolojilerinde proses uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Bu yapılanma ile, sektöre bilimsel ve mühendislik kavramları açısından daha kapsamlı çözümler ve teknolojik uygulamalar katarak, maden sektöründeki yatırımcılara daha etkin çözümler ve kalıcı faydalar sağlayabilmektedir.

Firmamız, Mutafçı markası olarak İzmir’de, Adnan Menderes Havaalanın’na ve İzmir, Aliağa limanlarına olan mesafe avantajı ile ihracatı gerçekleştirilebilecek tesislerde hem alıcıya hem satıcıya kolaylık sağlayabilecek bir konumdadır.

Üretim, yaratıcılığa açık bir alan olmasına rağmen, uluslararası kuralları ve ahlakı vardır. Makina üretiminde de uluslararası etik kurallar vardır. Mutafçı, uluslararası standartların neler olduğunu çok iyi bilir. Rekabet de bu kurallara uyulduğu sürece değerlidir. Her ne kadar ismimizin, projelerimizin hak ve hukuk ve de ahlaki kurallar dışında kullanılması, kopyalanması sektördeki siz değerli müşterilerimizi yanıltmış olsa da, bundan sonra Mutafçı markası, yalnızca bu ismin gerçek kurucuları ile anılacaktır.

Satış öncesi ve sonrası müşterilerimize vereceğimiz hizmet, tesislerinden en yüksek verime nasıl ulaşabilirler sorusunun irdelenmesidir. Servis ve bakım üniteleriyle her zaman sizlerle birlikte hareket edip, karşılıklı edinmiş tecrübelerimiz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek, başarıya ulaşmamızın ortak anahtarıdır. Birlikte büyümek, ülkemizi bu sektörde hak ettiği noktanın da ilerisine taşıyabilmektir.

“ESKİ ADI İLE MUTAFÇILAR A.Ş., YENİ ADI İLE MUTAFÇI FİRMASI OLARAK TEKRAR SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE OLABİLMENİN HAKLI MUTLULUĞUNU VE GURURUNU YİNE SİZLERLE PAYLAŞMAKTAYIZ. AYRICA 52 SENELİK ZAMAN DİLİMİNDE, SİZLER İLE BİRLİKTE YARATTIĞIMIZ BU İSMİN, MÜŞTERİ ÖTESİNDE OLAN DOSTLARIMIZDAN BİZE MADDİ-MANEVİ HAKKI GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLMEKTE VE ARAMIZDAN AYRILAN TÜM DOSTLARIMIZI SAYGI VE RAHMET İLE ANMAKTAYIZ.”

Amacımız hedef gücünüzü artırmaktır.

SAYGILARIMIZLA

 

Copyright © Mutafçı Madencilik Teknolojileri - Tüm Hakları Saklıdır
Çevreye Duyarlı
Tesisler